Bez wątpienia jednym z najbardziej znanych bukmacherów na polskim rynku jest STS, czyli właściwie Star-Typ Sport. Dlaczego jest on tak bardzo popularny?

STS - legalność i popularność
STS – legalność i popularność

STS – najpopularniejszy bukmacher w Polsce

Wydaje się, że przede wszystkim z powodu, iż z jego usług korzysta wielu klientów. O tym powiemy sobie jeszcze nieco szerzej troszkę później, a teraz zastanówmy się czy wspomniany bukmacher jest legalny.

Śmiało można powiedzieć, że jest to w pełni legalny bukmacher zarówno, jeśli chodzi o zakłady w lokalach jak i te Internetowe. Co nam daje to, że korzystamy z usług legalnego bukmachera? Przede wszystkim to, że nie musimy obawiać się żadnych konsekwencji karnych. Zanim, jednak przejdziemy do gry na samym początku zawsze warto przeczytać cały regulamin.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kiedy firma bukmacherska jest legalna?

Jakie konkretnie warunki musi spełniać firma bukmacherska, aby mogła być uznawana za legalną? Według polskiego prawa najważniejsze jest uzyskanie licencji Ministerstwa Finansów. Co ciekawe musi zostać uzyskana oddzielna zgoda na zakłady w Internecie oraz na zakłady w punktach stacjonarnych.

O samej licencji możemy dowiedzieć się ze strony konkretnego bukmachera, jednak wydaje się, że najbardziej wiarygodnym źródłem informacji jest wspomniane wcześniej Ministerstwo Finansów. Jednak sama licencja to nie wszystko, bo warto również zwracać uwagę na sam adres domeny konkretnego bukmachera.

Chodzi tutaj o to, aby domena była zakończona na ”.pl”. Gwarantuje nam to, że taki bukmacher jest prawdopodobnie legalny. Każda inna końcówka w adresie domeny mówi nam o tym, że taka firma nie jest legalna na terenie naszego kraju. Chodzi tutaj oczywiście o zakłady przez Internet, a nie w punktach stacjonarnych. Jednak powinniśmy pamiętać, że nie należy brać udziału w tych zakładach, których domena nie jest domeną polską.

Istnieje jeszcze jeden sposób na określenie legalności, a konkretnie sama zakres oferty. W tym przypadku chodzi o to co dany bukmacher oferuje. Zgodnie z polskim prawem nie mogą oni proponować swoim klientom pokera ani kasyna, a jedynie zakłady wzajemne. Wtedy możemy mieć pewność, że firma jest legalna i w pełni bezpiecznie możemy korzystać z jej usług. Jak widać nie jest to trudne, aby samemu dowiedzieć się w jaki sposób sprawdzić legalność danej firmy.

Jak wykorzystać na www.STS.pl kod promocyjny BETONLINE? ZOBACZ VIDEO:

STS – skąd ta popularność?

Przyjrzyjmy się teraz bliżej temu dlaczego STS jest tak bardzo popularne. Wydaje się, że przyczyn jest wiele. Bardzo dużo zależy od graczy, ponieważ jedni zwracają uwagę na to jak długo bukmacher jest na rynku, a inni na to jakiej wysokości kursy oferuje. Niektórym graczom po prostu podoba się to, że STS wspiera polski sport i jest to jeden z największych sponsorów w tej dziedzinie.

Wielu graczy bardzo dużą uwagę zwraca na sam zakres oferty, czyli to jak dużo oferuje bukmacher. Wiadome jest, iż klient wybierze tam, gdzie jest tego więcej i oferta jest szersza. Warto wspomnieć, że wysoka popularność STS dotyczy zarówno zakładów w Internecie jak i w punktach naziemnych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJoker zakłady bukmacherskie. Jakie szanse na Oscara? Betfan ma już kursy!
Następny artykułKod promocyjny na rekordowy cashback w BetClic!
Kiedyś uwielbiałem grać u bukmacherów stacjonarnych, ale obecnie mam na to za mało czasu. Kocham obstawianie live oraz śledzenie ciekawostek statystycznych. Bardzo nie lubią obstawiać amerykańskich lig ;)