Każdemu zdarza się przegrać, a Wirtualne Sporty też bywają nieprzewidywalne. Właśnie dlatego warto sprawdzić najnowszy cashback od Totalbet!

Totalbet cashback na Wirtualne Sporty. 100% zwrotu dla graczy!
Totalbet cashback na Wirtualne Sporty. 100% zwrotu dla graczy!

Totalbet promocja na Wirtualne Sporty

Oferta specjalna dostępna jest dla osób, które posiadają konto na stronie Totalbet. Obowiązuje w dniach od 11 czerwca do 17 czerwca.

W każdą dobę trwania promocji można otrzymać do 40 PLN zwrotu. Cashback przyznawany jest jako 100% stawki, a więc jeśli nie wygrasz kuponu zagranego za 20 PLN, dostaniesz 20 PLN na konto.

Bonus w Totalbet online

Środki z promocji przyznawane są na konto bonusowe. Aby znalazły się w saldzie głównym, należy je najpierw obrócić. Szczegóły na temat warunków obrotu znaleźć można w regulaminie na oficjalnej stronie Totalbet.

Cashback otrzymuje się tylko w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu danego dnia. Łącznie dzięki tej promocji można odzyskać 280 PLN!

Nie potrzebujesz żadnego kodu promocyjnego ani niczego podobnego, by należał ci się zwrot Totalbet. Jest jednak jedno „ale” – liczą się tutaj tylko typy na Wirtualne Sporty, a nie na dyscypliny tradycyjne.

A tym, którzy nie mają jeszcze konta w Totalbet, przypominamy, że można cały czas u tego buka otrzymać na dobry początek 10 PLN jako bonus bez depozytu. Dodatkowo, przy pierwszej wpłacie nowym klientom należy się do 500 PLN premii!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułforBET rozdaje bonusy za gole Polaków!
Następny artykułZakład bez ryzyka na polską młodzieżówkę w forBET!
Kiedyś uwielbiałem grać u bukmacherów stacjonarnych, ale obecnie mam na to za mało czasu. Kocham obstawianie live oraz śledzenie ciekawostek statystycznych. Bardzo nie lubią obstawiać amerykańskich lig ;)