Jesteś fanem najlepszej piłkarskiej ligi świata? Legalny bukmacher TOTALbet przygotował coś, co może Cię zainteresować.

TOTALbet oferuje cashback na Premier League!
TOTALbet oferuje cashback na Premier League!

Wystarczy, że w najbliższy weekend, a dokładniej w dniach od 12 do 14 stycznia (do godziny 23:59), postawisz kupon SOLO lub AKO na spotkania 22. kolejki angielskiej Premier League, a w razie niepowodzenia możesz liczyć na zwrot części stawki.

Marka TOTALbet oferuje swoim klientom cashback w wysokości 50% aż do 200 PLN. Oczywiście opisywana oferta specjalna nie dotyczy wyłącznie kuponów zawartych za 400 PLN, ale też za mniejsze stawki. Tą minimalną jest 50 PLN.

WAŻNE! Każdy uczestnik opisywanej promocji na weekend może liczyć tylko na jeden zwrot, więc jeśli zagrasz większą liczbę zakładów, to od bukmachera możesz otrzymać cashback tylko za pierwszy. Pozostałe nie zostaną objęte warunkami opisywanej oferty.

Trzeba jeszcze pamiętać o tym, że do akcji kwalifikują się tylko kupony o kursie minimalnym, na których znajdują się wyłącznie zdarzenia z oferty Premier League. Nie ma natomiast znaczenia czy są to zakłady przedmeczowe, czy live. Wyłączone są jedynie zakłady specjalne.

Zwrot stawki z nietrafionego zakładu pojawi się automatycznie na saldzie bonusowym, a jego wypłacenie na konto bankowe będzie możliwe dopiero po dokonaniu trzykrotnego obrotu na kuponach z minimum trzema zdarzeniami o kursie minimalnym 1,20 każde i łącznym nie mniejszym niż 2,00.

Na koniec warto przypomnieć jeszcze o oczywistych oczywistościach. Z promocji „CASHBACK PREMIER LEAGUE 200 ZŁ” mogą skorzystać tylko zarejestrowani gracze TOTALbet. Nie masz konta u tego bukmachera? Jeszcze nic straconego!

Proces rejestracji przebiega błyskawicznie, bo w zaledwie parę minut. W całości odbywa się online i jest całkowicie bezpłatny. Mało tego, nowi gracze mogą skorzystać z oferty powitalnej!

Składa się ona z freebetu o wartości 25 PLN, który można zgarnąć już za samo założenie i pełną weryfikację konta oraz z bonusu od depozytu w wysokości 100% od pierwszej wpłaty aż do 500 PLN.

Tu założysz konto u legalnego bukmachera online – www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWirtualne Sporty. Bonus 100 PLN w LV BET!
Następny artykułAustralian Open: turniej graczy w LvBET!