Dokładnie dziś, w czwartek 3 stycznia 2019 roku, odbędą się kwalifikacje do trzeciego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w skokach narciarskich. To dobry moment, żeby przypomnieć o bonusie TOTALbet.

TOTALbet z bonusem na Turniej Czterech Skoczni!
TOTALbet z bonusem na Turniej Czterech Skoczni!

Bonus za darmo w Totalbet Polska

Najbardziej prestiżowy turniej skoczków narciarskich jest już na półmetku. Zawodnicy opuścili Niemcy i przenieśli się do Austrii, gdzie dziś w Innsbrucku odbędą się kwalifikacje do piątkowego konkursu. To jednak nie oznacza, że straciłeś już szansę na premię od TOTALbet.

Opisywana akcja promocyjna zakłada, co prawda, że trzeba w czasie trwania Turnieju Czterech Skoczni postawić cztery nieidentyczne kupony za minimum 25 PLN każdy, ale w regulaminie pozostawiono furtkę dla tych, którzy ze względu np. na świąteczno-noworoczny urlop przegapili część konkursów.

sts bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

WAŻNE! Jeśli przegapiłeś jeden z konkursów, a mimo to chcesz skorzystać z promocji, możesz postawić kilka razy 25 PLN na ten sam konkurs.

Warto jednak pamiętać jeszcze o kilku innych warunkach, które należy spełnić. Kurs minimalny każdego z zakładów musi wynosić co najmniej 2,00. Ponadto rozliczenie wszystkich zdarzeń na kuponie musi nastąpić nie później niż do godziny 2:00 w dniu 7 stycznia 2019 roku.

Po spełnieniu tych wymogów na koncie gracza pojawi się bonus w wysokości 50 PLN. każdy z graczy może liczyć tylko na jedną premię w czasie obowiązywania oferty specjalnej.

Dodatkowe środki zanim będą mogły zostać wypłacone podlegają trzykrotnemu obrotowi. Do obrotu zaliczane będą tylko kupony z minimum trzema zdarzeniami o kursie łącznym 2,00 lub wyższym. Przy czym każde ze zdarzeń musi mieć kurs minimalny 1,30.

Na koniec warto jeszcze przypomnieć oczywistą oczywistość. Niezbędne jest posiadanie konta bukmacherskiego w TOTALbet, które można założyć bez wychodzenia z domu na stronie internetowej marki.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy PZBUK to dobry bukmacher?
Następny artykułBonus od forBET na Święto Trzech Króli