Od piątku 16 listopada do niedzieli 18 listopada skoczkowie będą rywalizować w Wiśle, gdzie zainaugurowany zostanie nowy sezon! Z tej okazji legalny bukmacher TOTALBet przygotował specjalny bonus dla swoich graczy!

Firma bukmacherska TOTALbet dedykuje fanom skoków narciarskich zakład bez ryzyka o wartości 40 PLN. Jest on dostępny dla wszystkich osób, które posiadają konto u tego bukmachera, a uczestnictwo w akcji promocyjnej nie wymaga wcześniejszego zapisywania się do niej, wypełniania formularzy, wpisywania kodów czy zgłaszania się po odebranie przysługującej premii.  Wszystko dzieje się automatycznie.

Kupony do uczestnictwa w promocji kwalifikowane są przez system, po spełnieniu kilku warunków. Jakie to warunki? Zakład musi być zawarty za stawkę równą 40 PLN. Może to być zarówno kupon SOLO, jak i AKO. Ten drugi musi posiadać jednak kurs łączny nie mniejszy od 2,00. Ponadto wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty na Puchar Świata w Wiśle i zostać rozliczone do godziny 23:59 w dniu 18 listopada (niedziela), co wyklucza zakłady długoterminowe.

>>>Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE<<<

 

W momencie, gdy taki kupon okaże się przegrany na nasze konto u bukmachera TOTALbet wpłynie zwrot całej stawki – 40 PLN. Zasili on saldo bonusowe. Trzykrotny obrót tymi środkami uwolni je i umożliwi wypłatę. Każdemu uczestnikowi promocji w czasie jej trwania przysługuje tylko jeden zwrot!

Nie masz jeszcze konta u legalnego bukmachera TOTALbet? Sprawdź ofertę i bonus powitalny przygotowany przez tego bukmachera! W tym celu wystarczy odwiedzić stronę internetową www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak odebrać bonus bez depozytu w TOTALbet?
Następny artykułForbet kod vouchera