Legalny bukmacher LvBET przygotował z okazji Australian Open prawdziwą gratkę dla swoi klientów – konkurs, w którym można wygrać nawet 2 000 PLN! Co trzeba zrobić, żeby wziąć w nim udział?

Turniej graczy w LvBET z okazji Australian Open!
Turniej graczy w LvBET z okazji Australian Open!

Przede wszystkim nie trzeba się nigdzie zapisywać. Wystarczy obstawić kupony spełniające warunki regulaminu promocji, dzięki czemu system automatycznie zakwalifikuje nas do udziału w „Turnieju Australian Open” organizowanym przez markę LvBET?

Jakie to warunki? Jest ich kilka, więc najprościej i najczytelniej będzie je po prostu wymienić. Do opisywanej akcji specjalnej z okazji pierwszych w 2019 roku zawodów Wielkiego Szlema kwalifikują się:

  • wyłącznie zdarzenia z oferty na Australian Open
  • selekcje o kursie minimalnym 1,50
  • zakłady o stawce minimalnej 10 PLN
  • kupony zawarte wyłącznie za środki własne
  • kupony, na których nie wykorzystano opcji cashout

Na czym polega sam konkurs? Otóż przez cały okres trwania Australian Open gracze LvBET zbierają punkty za zakłady spełniające powyższe warunki, a najlepsza dwudziestka może liczyć na atrakcyjne nagrody w postaci bonusów.


Wygrany zakład obejmujący zdarzenie z Australian Open 2019 jest premiowany punktami liczonymi według wzoru: kurs x stawka x ilość selekcji, przegrany zakład obejmujący zdarzenie z Australian Open 2019 jest premiowany punktami liczonymi według wzoru: stawka x ilość selekcji.

Zwycięzca „Turnieju Australian Open” w LvBET może zgarnąć nawet 2 000 PLN. Kolejne nagrody również robią wrażenie. Za drugie miejsce przysługuje 1 400, a za trzecie 1 000 PLN. Ostatnie premiowane, a więc dwudzieste, to z kolei 80 PLN.

Nagrody te podlegają oczywiście obrotowi zanim możliwa będzie ich wypłata na konto bankowe. Przyznaną premię trzeba postawić trzykrotnie po kursie minimalnym 1,75. Na spełnienie tego warunku zwycięzcy mają dokładnie 30 dni.

By spotęgować emocje związane z rywalizacją, organizator zabawy, będzie aktualizował klasyfikację w poniedziałki i czwartki. a bonusy na kontach graczy mają znaleźć się już dzień po zakończeniu zawodów.

Udział w opisywanym konkursie mogą wziąć oczywiście tylko klienci bukmachera LvBET, więc jeśli jesteś zainteresowany, a jeszcze nie posiadasz swojego konta, to pamiętaj, że możesz je założyć w zaledwie kilka minut.

Formularz rejestracyjny znajduje się na oficjalnej stronie internetowej marki. Podczas jego wypełniania możesz skorzystać też z ekskluzywnego kodu promocyjnego. Wystarczy, że w odpowiednią rubrykę wpiszesz hasło: BETONLINE.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTOTALbet oferuje cashback na Premier League!
Następny artykułW forBET darmowy zakład za rejestrację!