Z okazji ostatniego meczu reprezentacji Polski w Eliminacjach UEFA EURO 2020 legalny bukmacher STS przygotował ofertę specjalną, na mocy której można zgarnąć zakład bez ryzyka.

Tylko o 19 listopada zakład bez ryzyka do 200 PLN w STS!

STS z zakładem bez ryzyka

Tytułowa oferta skierowana jest tylko i wyłącznie do osób pełnoletnich, które w dniach 15-19 listopada 2019 roku zdecydują się założyć swoje internetowe konto bukmacherskie w serwisie online marki STS. Co za tym idzie jest to promocja dostępna wyłącznie dla tzw. nowych graczy a nie stałych klientów. Na tych czekają inne akcje.

Promo bukmacherskie z okazji meczu Polska – Słowenia ma jednak ograniczony czas obowiązywania. Upływa on o godzinie 23:59 dnia 19 listopada, czyli już we wtorek, kilkadziesiąt minut po zakończeniu ostatniego spotkania Biało-Czerwonych w eliminacjach do przyszłorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Co poza założeniem konta online trzeba jeszcze zrobić, żeby móc z niego skorzystać? Otóż niezbędne jest dokonanie wpłaty własnych środków i postawienie kuponu salda głównego, który zostanie rozliczony jeszcze w trakcie trwania promocji „Mecze Reprezentacji Polski. 200 PLN bez ryzyka”.

W razie gdy pierwszy postawiony przez gracza zakład okaże się przegrany, organizator przyzna bonus o równowartości stawki pomniejszonej o podatek do kwoty maksymalnej 200 PLN, czyli uczestnik akcji otrzyma tzw. cashback.

sts kod promocyjny
sts kod promocyjny

Premia od depozytu do 1200 PLN

Zakład bez ryzyka to nie wszystko na co mogą liczyć nowo zarejestrowani klienci marki STS, na których czeka także tradycyjna oferta powitalna, jaką stosują bukmacherzy na całym świecie.

Mowa o bonusie od pierwszej wpłaty. W tym konkretnym przypadku o premii 100% do kwoty maksymalnej 1 200 PLN, którą będzie można wypłacić po dokonaniu regulaminowego obrotu na zakładach sportowych.

Obie te promocje na start łączą się ze sobą, co oznacza, że nie trzeba wybierać tylko jednej z nich. Trzeba jednak pamiętać, że taka możliwość istnieje tylko do godziny 23:59 we wtorek 19 listopada.

Kod promocyjny STS

Ponadto podczas rejestracji na portalu STS można skorzystać też z ekskluzywnego kodu promocyjnego o treści „BETONLINE”, który uprawnia do odebrania darmowego zakładu bez depozytu o równowartości 29 PLN.

W tym przypadku należy pamiętać o tym, że z hasła promocyjnego na freebet można skorzystać tylko i wyłącznie w trakcie wypełniania formularza rejestracji. Po jego zatwierdzeniu możliwość ta przepadnie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetgames STS – jak grać w karty online?
Następny artykułBetClic bonus na Black Friday!