Każdy, kto planuje rejestrację u bukmachera, chce, by cały proces trwał jak najkrócej. Gdzie warto założyć konto, by bardzo szybko móc obstawiać mecze?

U jakiego bukmachera rejestracja trwa najszybciej?
U jakiego bukmachera rejestracja trwa najszybciej?

Szybka rejestracja u Polskiego bukmachera

Wypełnienie formularza rejestracyjnego nie jest niczym skomplikowanym, ale w wielu przypadkach to nie wszystko, co trzeba uczynić, by otworzyć konto umożliwiające obstawianie meczów. Cały proces zajmuje zazwyczaj kilka bądź kilkanaście minut. Dla niektórych to zdecydowanie za dużo i starają się szukać wszelkiej maści alternatyw.

Szybka rejestracja u bukmachera przede wszystkim polega na braku konieczności przechodzenia przez weryfikację danych. Wystarczy więc, że podamy informacje na swój temat i od razu możemy przejść do obstawiania! Brzmi zachęcająco? Owszem, ale trzeba też wspomnieć o kilku wadach.

sts bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dobrym przykładem ekspresowej rejestracji jest konto tymczasowe Fortuna. Możemy je otworzyć nawet w ciągu minuty, ale należy pamiętać, że można na nie wpłacić maksymalnie 5000 PLN, natomiast wypłata możliwa jest dopiero w momencie, gdy bukmacher zweryfikuje naszą tożsamość.

Trudno powiedzieć, gdzie najszybciej założyć konto bukmacherskie w tym momencie, ale na pewno najlepiej w tej kwestii sprawdzają się marki, które oferują możliwość gry jeszcze przed wysłaniem skanu dokumentów tożsamości.

Oczywiście, weryfikacja danych to i tak konieczność, dlatego w niektórych przypadkach warto się zastanowić, czy nie lepiej zaliczyć ją od razu i mieć już z nią spokój. W ten sposób mamy dostęp do wszystkich opcji i nie są na nas nakładane żadne ograniczenia związane z wpłatą i wypłatą pieniędzy.

Wszystko zależy od waszych aktualnych potrzeb. Nie ma w tej kwestii uniwersalnej odpowiedzi, która pasowałaby do każdej sytuacji. Jeżeli chcecie obstawiać jak najszybciej, na pewno już wiecie, co robić! 🙂

Darmowe konto bukmacherskie założysz w niecałą minutę na stronie www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna konto tymczasowe
Następny artykułCzy trzeba mieć konto w banku, by grać u bukmachera?
Kiedyś uwielbiałem grać u bukmacherów stacjonarnych, ale obecnie mam na to za mało czasu. Kocham obstawianie live oraz śledzenie ciekawostek statystycznych. Bardzo nie lubią obstawiać amerykańskich lig ;)