Z okazji Pucharu Świata w Zakopanem legalny bukmacher forBET przygotował ofertę specjalną dla nowych graczy. Zainteresowany szczegółami?

W forBET darmowy zakład za rejestrację!
W forBET darmowy zakład za rejestrację!

Tylko w ten weekend, a precyzyjniej rzecz ujmując od piątku 18 stycznia do godziny 23:59 dnia 20 stycznia (niedziela), nowi klienci marki forBET mogą zgarnąć freebet 20 PLN!

Opisywana akcja promocyjna jest skierowana wyłącznie do osób, które we wspomnianym okresie zdecydują się zarejestrować swoje internetowe konto bukmacherskie u legalnego bukmachera forBET.

Zakład bez depozytu, jak sama nazwa wskazuje, nie wymaga żadnej wpłaty własnych środków. Zostanie on przyznany automatycznie po otworzeniu darmowego konta.

Zastanawiasz się jak to zrobić? To banalnie proste. Wystarczy odwiedzić oficjalną stronę internetową i wypełnić formularz rejestracyjny, gdzie należy podać dane osobowe i załączyć skany dowodu tożsamości. To wszystko.

W trakcie wypełniania formularza można również opcjonalnie skorzystać z ekskluzywnego kodu promocyjnego, wpisując w odpowiednią rubrykę specjalne hasło. Jego treść to: BETONLINE.

Gratisowe środki muszą zostać wykorzystane na zakłady sportowe w przeciągu siedmiu dni od jego zaksięgowania. Kupon promocyjny musi mieć kurs minimalny nie mniejszy niż 2,00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAustralian Open: turniej graczy w LvBET!
Następny artykułBlue Monday z Totolotkiem – bonus aż do 200 PLN!