Już w ten weekend (18-19 maja) rozegrana zostanie ostatnia kolejka LOTTO Ekstraklasy. W sobotę poznamy drugiego spadkowicza, a w niedzielę mistrza kraju. Legalny bukmacher Fortuna na zakończenie sezonu 2018/19 przygotował dwie promocje.

Bonus w aplikacji mobilnej

Na klientów marki Fortuna, którzy posiadają swoje internetowe konto (iKonto) w serwisie online bukmachera, czeka bonus 10 PLN na ostatnią kolejkę polskiej ekstraklasy.

Promocja bukmachera Fortuna obowiązuje w dniach 18-19 maja i dotyczy wyłącznie zakładów na żywo postawionych w aplikacji mobilnej Fortuny. Wystarczy postawić dwa kupony, żeby załapać się na ekstra premię.

Będzie ona przysługiwała osobom, którzy postawią co najmniej dwa kupony live za minimum 10 PLN, bez względu na to, czy będą one wygrane czy też nie.

WAŻNE! Opisywaną promocją zostaną objęte wyłącznie zakłady, na których przynajmniej jedno ze zdarzeń będzie pochodzić z oferty na ostatnią kolejkę LOTTO Ekstraklasy.

Darmowy zakład w Fortunie

Piłkarskie Happy Hours

Kolejna odsłona akcji „Happy Hours” wystartuje w sobotę 18 maja o 14:30, a więc na sześćdziesiąt minut przed startem ostatniej serii gier w grupie spadkowej polskiej ligi i zakończy się po godzinie.

Na czym polega to promo? Otóż stawiając kupon we wskazanym okresie, po dodaniu bonusu kursowego Happy Hours (1.14), gracz będzie mógł się cieszyć z wygranej większej o 14%.

Promocyjny kupon musi jednak spełniać określone warunki. Najprościej będzie je po prostu wymienić:

  • kupon AKO lub MAXIKOMBI;
  • minimum 3 zdarzenia;
  • stawka minimalna – 20 PLN;
  • obowiązuje tylko na przedmeczową ofertę piłkarską.

Opisywana oferta specjalna dostępna jest zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej, a także w punktach stacjonarnych legalnego bukmachera Fortuna.

Wygrane większe o 14%

Rejestracja iKonta

Nie masz jeszcze swojego konta online w serwisie bukmachera Fortuna? Możesz założyć je w każdej chwili bez żadnych opłat i wychodzenia z domu. Wystarczy odwiedzić oficjalny portal operatora.

Tam znajduje się formularz rejestracji, gdzie poza wymaganymi danymi osobowymi można również wpisać ekskluzywny kod promocyjny o treści „BETONLINE”. Dzięki niemu można zgarnąć freebet 20 PLN.

Poza nim na nowych graczy czeka też pakiet powitalny, składający się z zakładu bez ryzyka oraz bonusu od pierwszej wpłaty (100% do 1 000 PLN). Zainteresowany?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNawet 200 PLN bonusu od LvBET do 12 maja!
Następny artykułStartują MŚ U20. TOTALbet płaci za gole Polaków przeciwko Kolumbii!