Już w czwartek 21 marca reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy mecz w ramach eliminacji UEFA EURO 2020. Rywalem Biało-Czerwonych będą Austriacy, a legalny bukmacher STS przygotował z tej okazji specjalną promocję!

W STS zakład bez ryzyka na mecz Austria – Polska!

Zakład bez ryzyka w STS

Tytułowa akcja z okazji meczu reprezentacji Polski w eliminacjach UEFA EURO 2020 nie jest jednak skierowana do wszystkich. Mogą z niej skorzystać wyłącznie osoby, które założą swoje internetowe konto bukmacherskie w STS w dniach 20 i 21 marca do godziny 23:59!

Uczestnicy promocji mogą liczyć na zwrot stawki do 200 PLN maksimum za swój pierwszy przegrany kupon w serwisie internetowym opisywanego bukmachera. Trzeba jednak spełnić kilka warunków:

  • kupon SOLO lub AKO;
  • zdarzenia z oferty przedmeczowe i live;
  • zakład postawiony z konta depozytowego;
  • rozliczony jako przegrany do godziny 23:59 w dniu 24 marca (niedziela).

WAŻNE! Uczestnik otrzyma zwrot w wysokości stawki zakładu. W przypadku kuponu za 100 PLN, stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier, a więc 88 PLN

Freebet w STS; KOD: BETONLINE

Konto internetowe w STS

Zainteresowała Cię opisywana promocja z okazji meczu Austria – Polska w eliminacjach UEFA EURO 2020, ale nie masz jeszcze swojego konta online i nie bardzo wiesz jak je założyć? To naprawdę banalnie proste.

Wystarczy odwiedzić oficjalną stronę internetową legalnego bukmachera STS i wypełnić na niej formularz rejestracji. Całość zajmuje zaledwie kilka chwili i już możesz cieszyć się dostępem do zakładów w Internecie.

Dobrą informacją dla nowych graczy jest to, że zakład bez ryzyka łączy się z bonusem na start, w ramach którego można już na początku przygody z opisywaną marką zyskać dodatkowe 1 000 PLN na grę!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMiędzynarodowy Dzień Szczęścia z bonusem od forBET!
Następny artykułJuż dziś KSW 47! Etoto z ofertą specjalną. [23 marca]