W wtorek i środę (16-17 kwietnia) rozegrane zostaną rewanżowe mecze ćwierćfinałów Ligi Mistrzów UEFA. Bukmacher TOTALbet przygotował na nie specjalna promocję.

Cashback na LM

Na czym dokładnie polega akcja, której poświęcony jest ten tekst? Otóż gracze wskazanej na wstępie marki mogą liczyć na zwrot stawki, jeśli ich kupon postawiony na mecze Ligi Mistrzów UEFA okaże się przegrany.

Mowa o cashbacku na poziomie 50% wkładu do kwoty 100 PLN maksimum. Przy czym minimalny zwrot to 25 PLN, co oznacza, że promocją objęte będą tylko zakłady postawione za minimum 50 PLN.

Jakie jeszcze warunki muszą zostać spełnione, żeby kupon online został objęty opisywaną akcją?

  • zakład SOLO lub AKO z salda głównego (przedmeczowy lub na żywo) z zakładami wyłącznie na mecze Ligi Mistrzów;
  • minimalny kurs łączny to 1,50;
  • zakłady specjalne, w tym Total Boost są wyłączone z promocji;
  • jeden uczestnik – jeden zwrot.

Należny cashback trafi na konta uprawnionych graczy do 48 godzin po rozliczeniu kuponu i będzie podlegał trzykrotnemu obrotowi w zakładach sportowych zanim jego wypłata będzie możliwa.

Rejestracja konta i oferta na start

Udział w opisanej powyżej promocji będą mogli wziąć jedynie posiadacze konta online u bukmacher TOTALbet. Nie zarejestrowałeś się jeszcze w serwisie?

Nic straconego! Proces otwierania konta odbywa się w całości przez Internet i zajmuje zaledwie kilka minut. Nie potrzebujesz żadnego kodu czy zaproszenia.

Powinieneś też wiedzieć, że na nowych klientów czeka bonus powitalny. Aktualnie jest to premia od pierwszej wpłaty w wysokości 100% do 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotolotek z dwoma promocjami na środę (14 kwietnia)!
Następny artykułBetClic. Bonus na start. Ile można zgarnąć?