Już jutro, we wtorek 12 marca, odbędzie się kolejny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich, podczas którego będzie można skorzystać z promocji „Happy Hours”. Trzy kolejne jeszcze w tym tygodniu!

Większe wygrane na Raw Air w Fortunie!

Fortuna na Raw Air 2019

Promocje typu „Happy Hours” mają to do siebie, że obowiązują tylko w ściśle określonych terminach i przez krótki czas. Na ogół jest to godzina, góra dwie. Podobnie wygląda to u legalnego bukmachera Fortuna, który przygotował taką ofertę specjalną dla swoich klientów.

Po spełnieniu określonych w regulaminie akcji warunków, gracze typujący skoki narciarskie będą mogli zgarnąć wygrane większe aż o 14%, czyli dokładnie takie, jakie miałyby miejsce w przypadku gry bez podatku, który dla wielu jest zmorą.

Jakie są warunki oferty specjalnej? Jest ich dosłownie kilka i nawet na pierwszy rzut oka nie wydają się zbyt skomplikowane. Mowa bowiem o tego typu krokach:

  • należy dorzucić bonus kursowy Happy Hours do kuponu AKO lub MAXIKOMBI;
  • na kuponie muszą znaleźć się co najmniej 3 zdarzeń z oferty przedmeczowej na skoki narciarskie;
  • minimalna stawka zakładu to 20 PLN;
  • bonus kursowy Happy Hours nie łączy się z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym;
  • promocyjne kupony nie korzystają z opcji „Early Cash Out”
  • akcja specjalna obejmuje tylko i wyłącznie kupony z typami na skoki narciarskie.

WAŻNE! Promo obowiązuje w ściśle określonych dniach i godzinach. W aktualnym tygodniu będzie można skorzystać z niego aż czterokrotnie: wtorek 12.03. (14:00-16:00), czwartek 14.03. (14:00-16:00), sobota 16.03. (13:45-15:45), niedziela 17.03. (14:00-16:00).

Kod promocyjny Fortuna

Opisywana promocja na skoki narciarskie skierowana jest do klientów marki Fortuna, więc jeśli jeszcze nie masz swojego iKonta, to powinieneś wiedzieć, że otworzysz je na oficjalnej stronie internetowej legalnego bukmachera – www.eFortuna.pl!.

Podczas wypełniania formularza możesz skorzystać z ekskluzywnego kodu promocyjnego. Wystarczy, że w odpowiedniej rubryce w czasie rejestracji wpiszesz hasło „BETONLINE„!

Specjalny kod promocyjny Fortuna daje dodatkowe korzyści, bez wpisania kodu nie będziesz uprawniony do otrzymania specjalnych promocji dla użytkowników bukmachera Fortuna.

fortuna bonus bez depozytu
Fortuna bonus bez depozytu

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPodano kursy na FAME MMA 3. Poznaj faworytów!
Następny artykułPromocja forBET na start sezonu Formuły 1!