Już w ten weekend klienci marki LvBET, korzystający z aplikacji mobilnej marki, będą mogli cieszyć się z wygranych aż o 14% wyższych. Jak skorzystać z tej oferty?

Większe wygrane w aplikacji LvBET!
Większe wygrane w aplikacji LvBET!

Od dziś (piątek 25 stycznia) aż do poniedziałku (28 stycznia; godzina 23:00) klienci LvBET mogą liczyć na bonus +14% do wygranych. Nie dotyczy on jednak całej oferty bukmachera, a tylko jednej z najpopularniejszych lig piłkarskich na Starym Kontynencie, hiszpańskiej LaLiga Santander.

Mowa dokładnie o 21. kolejce zmagań w Primera Division, w której dojdzie między innymi do arcyciekawego pojedynku Valencii z Villareal (sobota, godzina 20:45).

W tym tygodniu promocją objęte będą wyłącznie kupony postawione za środki własne w aplikacji mobilnej LvBET i zawierające tylko zdarzenia dotyczące meczów hiszpańskiej ekstraklasy.

Dobrą informacją dla graczy jest to, że oferta specjalna dotyczy nie tylko zakładów przedmeczowy, ale również zakładów live. Nie ogranicza się również wyłącznie do kuponów pojedynczych, ale obejmuje też kombi.

Akcja promocyjna będzie kontynuowana również w kolejnych tygodniach i obejmie następne, topowe ligi europejskie: Premier League (2-3 lutego), Ligue 1 (9-10 lutego), Bundesliga (15-17 lutego) i wreszcie Serie A (23-24 lutego).

Niezbędne do wzięcia udziału jest posiadanie konta internetowe w LvBET, które można założyć na stronie internetowej marki w każdej chwili, bez wychodzenia z domu i całkowicie za darmo.

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego może również skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego, dzięki któremu można zyskać więcej niż w ramach standardowej oferty powitalnej.

W tym celu należy w odpowiednią rubrykę formularza wpisać hasło. Jego treść to: „BETONLINE„.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBlue Monday z Totolotkiem – bonus aż do 200 PLN!
Następny artykułKrzysztof Piątek i AC Milan. Zakłady specjalne 2019!