Chcesz zdobyć wycieczkę na Bali? Dzięki najnowszej promocji u bukmachera Totolotek jest to możliwe! Już teraz możesz poznać szczegóły!

Wygraj wycieczkę na Bali w Totolotku!
Wygraj wycieczkę na Bali w Totolotku!

Konkurs bukmacherski Totolotek

Promocja jest dostępna do 20 maja 2019 roku i można z niej skorzystać zarówno w przypadku punktów naziemnych, jak i strony internetowej. Nic nie stoi na przeszkodzie, by próbować się w obu metodach, ponieważ dla każdej z nich przygotowano oddzielną pulę nagród!

Aby zakwalifikować się do oferty, należy zagrać kupon za 6 PLN, w którym znajdzie się dokładnie 6 meczów z tej samej kolejki Ekstraklasy.

Nie można w tym przypadku grać zakładów z podpórkami – liczą się jedynie typy na zwycięstwa bądź remisy.

Nagrody w postaci wycieczek przyznane zostaną osobom, którym uda się postawić kupony z najwyższymi trafionymi kursami łącznymi.

Liga typerów Ekstraklasa 2019

Jak czytamy w oficjalnym regulaminie oferty z tego wpisu, wyjazd na Bali zawiera przeloty, zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, ubezpieczenie, częściowe wyżywienie oraz dwie wycieczki fakultatywne. Wszystko odbywać ma się w dniach 16-24 czerwca!

Totolotek promocja Bali startuje w dniu 1 lutego. Można stawiać w niej dowolną liczbę kuponów, ale trzeba pamiętać o tym, by spełniały one wszystkie wymogi regulaminu!

Jeżeli nie masz konta w Totolotku, rejestracji możesz dokonać nawet teraz. Cały proces odbywa się online i jest dostępny zupełnie legalnie! Na nowych graczy, oczywiście, czekają specjalne oferty, a także bonus powitalny!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKrzysztof Piątek i AC Milan. Zakłady specjalne 2019!
Następny artykuł„Happy Hours” na konkursy lotów narciarskich w Oberstdorfie!
Kiedyś uwielbiałem grać u bukmacherów stacjonarnych, ale obecnie mam na to za mało czasu. Kocham obstawianie live oraz śledzenie ciekawostek statystycznych. Bardzo nie lubią obstawiać amerykańskich lig ;)