Wielu początkujących graczy zastanawia się, które typy najlepiej jest obstawiać na początku, aby zacząć wygrywać. Dlatego też dziś przygotowaliśmy dla was ten poradnik, który pomoże wam zrozumieć, dlaczego to właśnie zakłady pojedyncze są dobrą opcją na obstawianie zakładów bukmacherskich!

Zakłady pojedyncze – Poradnik bukmacherski 2021

Zakłady pojedyncze – dlaczego warto?

Wielu graczy nie zdaje sobie sprawy z tego, że to właśnie na zakładach pojedynczych masz największe szanse na to, aby wygrywać z bukmacherem. W końcu na niektórych rodzajach zakładów (takie jak na przykład zakład bez remisu) masz szansę na wygraną aż 50%, co jest naprawdę niezłą opcją dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych typerów. Jednakże nawet mając 50% szansy na zwycięstwo, i tak musisz się postarać, aby wygrać.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Statystyki, analiza sportowa

Kluczem do regularnego wygrywania zakładów jest uważna analiza wydarzeń. Oczywiście wiedza i doświadczenie są tu również bardzo ważne. Dlatego kupony należy dokładnie przeanalizować. Należy wziąć pod uwagę wiele czynników – na przykład kto był kontuzjowany w poprzednim meczu, w którym brał udział Twoja wcześniej wybrana drużyna itp. Z tego też powodu profesjonalni gracze zakładów bukmacherskich często stawiają zakłady na pojedyncze, ponieważ tylko w ten sposób mogą zwiększyć swoje szanse na wygraną. Oczywiście, jeśli chcesz sam zacząć obstawiać jak ekspert, musisz zdobyć trochę doświadczenia, nie wspominając o tym, że najpierw musisz się nauczyć jak przeprowadza się analizę.

Dobrym pomysłem na zdobycie odpowiedniego doświadczenia jest zajrzenie na fora online – zazwyczaj istnieje wiele analiz, które mogą pomóc ci dowiedzieć się, jak taka analiza powinna wyglądać, a jeśli masz pytania, możesz również zapytać innych, jak ją przeprowadzić prawidłowo.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Stawki, po jakich warto grać

Aby wygrać pieniądze za pomocą tej metody gry, nie wystarczy tylko dobrze wykonywać analizę bukmacherską. Pamiętaj, że granie singli wymaga stosunkowo szybkiej reakcji na zmiany kursów. Musisz przede wszystkim pamiętać, żeby nie stawiać po zbyt niskich kursach, bo w ten sposób Twój zysk nie zadowoli cię w pełni.

Warto wiedzieć, że musisz odliczyć średnio 12% podatku od wygranej oraz 5-20% marży dla bukmachera, który pobiera ją za operowanie zakładami bukmacherskimi. Dlatego musisz również wziąć pod uwagę, że obstawianie danego zakładu musi być dla Ciebie opłacalne.

Kolejną ważną kwestią jest sprawdzenie rankingów, bo tylko w ten sposób można szybko znaleźć lepsze kursy – w końcu jedna firma może dać niższe kursy na dany zakład, przez co zakład będzie nieopłacalny, podczas gdy drugi legalny bukmacher zaoferuje ci taki kurs, że sporo na tym zarobisz.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher STS – dlaczego jest on najlepszym Polskim bukmacherem?
Następny artykułGra bez podatku u buka – jak to zrobić?