Zakłady sportowe online – jak się za to zabrać?

Masz twardy orzech do zgryzienia dotyczący tego właśnie zagadnienia? Nie wiesz, jak można obstawiać zakłady bukmacherskie w praktyce? To wcale nie jest takie trudne. Dodatkowo masz kilka opcji, by wcielać w życie swoje przewidywania odnośnie konkretnych wydarzeń sportowych…

Obstawianie w punktach stacjonarnych

Jak można grać? Np. w lokalach naziemnych. Kiedyś to była zdecydowanie najbardziej popularna opcja. Dzisiaj się to zmienia. Wszak coraz więcej osób wybiera obstawianie przez Internet. Należy zaznaczyć, że gra w punktach stacjonarnych jest możliwa przede wszystkim w przypadku osób, które mieszkają w większych miastach oraz miasteczkach. To właśnie w tych rejonach jest bowiem zlokalizowanych najwięcej punktów. Należy dodać, że prym wiedzie w tym STS. To firma bukmacherska posiadająca najwięcej lokali w Polsce. Na drugim miejscu znajduje się Fortuna. Swoje lokale stacjonarne mają także takie podmioty hazardowe, jak m.in. Superbet, czy ForBET itd.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Typowanie przez internet i dzięki aplikacjom mobilnym

W jaki jeszcze sposób możesz obstawiać wyselekcjonowane przez Ciebie zakłady bukmacherskie? Np. przez Internet. Coraz więcej osób wychodzi z założenia, iż to będzie najlepsza opcja. W końcu masz okazję typować nawet z własnego domu lub mieszkania. To niejedyna opcja. Wszak coraz więcej ludzi decyduje się na typowanie dzięki aplikacji mobilnej. A obecnie dosłownie każda szanująca się firma bukmacherska oferuje taki wariant. Zupełnie nie wiesz, jak pobrać aplikację mobilną Fortuna? Chcesz natomiast zarejestrować się w tym bukmacherze? To będzie dobry krok. Wszak Fortuna oferuje m.in. bonus bez depozytu (20 PLN) oraz zakład bez ryzyka (do 600 PLN). Pobranie aplikacji mobilnej jest bardzo proste. Należy uruchomić swój telefon i wejść na odpowiednią stronę. Po pobraniu aplikacji mobilnej możesz ją u siebie zainstalować. A dzięki temu potem będziesz mógł obstawiać wybrane przez Ciebie wydarzenia (sportowe, rozrywkowe, polityczne, finansowe). Nawet poza własnym domem lub mieszkaniem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co jeszcze jest tutaj ważne?

Należy zaznaczyć, że nie musisz ograniczać się wyłącznie do jednego bukmachera. Jeśli bowiem chcesz, to możesz posiadać konta w wielu firmach hazardowych jednocześnie. Np. innym dobrym wyborem jest Betclic. Ta firma bukmacherska oferuje możliwość obstawiania zakładów na wiele sposobów. Nie ma problemu, by typować przez internet. Możesz także wybrać inną metodę. Zainteresowany? W takim razie pobierz apkę Betclic i ją u siebie zainstaluj. Na skutek tego będziesz mógł obstawiać bez żadnego problemu. Nawet wtedy, kiedy aktualnie jesteś poza swoim domem albo mieszkaniem. Dlaczego zaś warto posiadać konto w bukmacherze Betclic? Nie jest to przypadkowe. W końcu ta firma hazardowa zapewnia m.in. wyjątkowo hojny bonus na start. Tym sposobem możesz natomiast zainkasować cashback. Jak się za to zabrać? Należy założyć konto, a w czasie wykonywania tego ruchu wpisać kod promocyjny „B550”. Potem trzeba zrealizować pierwszy depozyt. Na skutek tego zgarniesz cashback. Maksymalnie do 550 PLN.

Poprzedni artykułCzy firma bukmacherska Betfan jest dobrym bukmacherem?
Następny artykułGdzie najlepiej typować e-sport?